גב' נקרה סלווה
top
תפקיד:
סגל אקדמי - עמית הוראה
כתובת:
שעות קבלה: יום ראשון 15:00-16:00 _____________________________________________________________________________ וגרת בית הספר למשחק " בית צבי" משנת 1980 שיחקה , בין השאר, בתאטרון " נווה צדק" " תאטרון העירוני חיפה" , תאטרון Play House"" באנגליה, תאטרון " אלמידאן" , " אלקסבה" בראמללה , תאטרון "הלאומי הפלסטיני" בירושלים, תאטרון" Young Vic " בלונדון, שחקנית קבועה באנסמבל של "אופירה הניג" מעלים פרויקטים בינלאומיים בשיתוף עם שוויץ וגרמניה, תאטרון "Werkstatt" הנובר ובשנה האחרונה שחקנית אורחת בתאטרון " Burg" בוינה, ועוד סרטים בקולנוע וסדרות טלוויזיה. במשך השנים היא פיתחה מיומנות משחקית והבנה לגבי עבודת השחקן, חקרה את הדרך שבה שחקן יכול לנוע ולפעול, היא מלמדת את יסודות המשחק על פי סטניסלבסקי ואיוואנה צ'בק, ומנפצת את הכלים ויוצרת עולם עם מרחב עצום, דמיוני, חסר מעצורים ,לא הגיוני ומשחרר. יצרה תרגילים המשלבים בין האמת הפנימית והעומק הרגשי לבין דימויים גופניים, רוחניים ויופי. נתמכת בטכניקת המשחק ,הנפלאה , של מיכאל צ'כוב, פעילות פנימית חייבת להישלח, אפשר להיעזר ביצרת דימויים גופניים, רוחניים ויופי, ליצור ג'סטה מנטאלית, פסיכולוגית ופיזית ,זמן וחלל דמיוניים. היא גם עובדת מטקסטים כדי לאחד את התהליך במרכיבים.
דואל:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
טלפון:
04-0000000
נייד:
פנימי:0000
תחומי מחקר:

בוגרת בית הספר למשחק " בית צבי" משנת 1980

שיחקה , בין השאר, בתאטרון " נווה צדק" " תאטרון העירוני חיפה" , תאטרון Play House"" באנגליה, תאטרון " אלמידאן" , " אלקסבה" בראמללה , תאטרון "הלאומי הפלסטיני" בירושלים, תאטרון" Young Vic " בלונדון, שחקנית קבועה באנסמבל של "אופירה הניג" מעלים פרויקטים בינלאומיים בשיתוף עם שוויץ וגרמניה, תאטרון "Werkstatt" הנובר ובשנה האחרונה שחקנית אורחת בתאטרון " Burg" בוינה, ועוד סרטים בקולנוע וסדרות טלוויזיה.

במשך השנים היא פיתחה מיומנות משחקית והבנה לגבי עבודת השחקן, חקרה את הדרך שבה שחקן יכול לנוע ולפעול, היא מלמדת את יסודות המשחק על פי סטניסלבסקי ואיוואנה צ'בק, ומנפצת את הכלים ויוצרת עולם עם מרחב עצום, דמיוני, חסר מעצורים ,לא הגיוני ומשחרר.

יצרה תרגילים המשלבים בין האמת הפנימית והעומק הרגשי לבין דימויים גופניים, רוחניים ויופי.

נתמכת בטכניקת המשחק ,הנפלאה , של מיכאל צ'כוב, פעילות פנימית חייבת להישלח, אפשר להיעזר ביצרת דימויים גופניים, רוחניים ויופי, ליצור ג'סטה מנטאלית, פסיכולוגית ופיזית ,זמן וחלל דמיוניים.

היא גם עובדת מטקסטים כדי לאחד את התהליך במרכיבים.

מבזקים


יום פתוח באוניברסיטת חיפה

יום פתוח באוניברסיטת חיפה יתקיים ביום חמישי, 4.02.21, פרטים יפורסמו בהמשך.
הנכם מוזמנים.

קישור לדף היום הפתוח